UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - A może to gwizdek czajnika gwiżdże, wtedy to już zwalniam. Mant całkowicie uzasadniony, poczytaj kodeks drogowy. Nic nikogo nie zwalnia z zachowania ostrożności zwłaszcza pojazdu uprzywilejowanego. Tylko nie wiem czym się wszyscy tak ekscytują, wypadki były, są i będą póki to ludzie będą nimi kierować.