Wybrany wątek opinii

Ciekawe czy to ten sam as wywiadu, który jakiś czas temu w tym miejscu przy budkach handlowych jechał chodnikiem bez sygnałów dźwiękowych i przeganiał pieszych krzycząc. Chyba przydadzą się dodatkowe szkolenia zdla naszych kowbojów.
Hehe (2025.10.19)
@Hehe - W pandemii były nabory online. Sprawnościowe też były online.
Hmm? (2025.10.19)
@Hmm? - Na sprawnościowych ściągał.
xxxxx xxx (2025.10.19)
Powrót do komentarzy