Wybrany wątek opinii
Ciekawe czy to ten sam as wywiadu, który jakiś czas temu w tym miejscu przy budkach handlowych jechał chodnikiem bez sygnałów dźwiękowych i przeganiał pieszych krzycząc. Chyba przydadzą się dodatkowe szkolenia zdla naszych kowbojów.
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
@Hehe - W pandemii były nabory online. Sprawnościowe też były online.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Hmm? - Na sprawnościowych ściągał.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1