58
14.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@PISPO jedno zło. - Intelektualistom imponuje strażak biegający po sejmie z gaśnicą.
(2025.10.14)
I tak wiadukt na Dębowej z latarniami przeszkadza by mogło ładować cos większego.
(2025.10.14)
Jak nie kestes kibicem polskim to jestes kibicem niemieckim.
(2025.10.14)
To wyjestescie tacy silni razem, ze musicie siecl wyplakiwac na forach? Niech qun was uleczy. Taka mam koncepcję
(2025.10.14)
@kahatella - A po co miałby latać przy złej pogodzie? On nie bada zawartości cukru w cukrze...
Ksiądz Kaszanka (2025.10.14)
Florianie ! Gratuluję konsekwencji w działaniu firmy i jej misji od 1989 r. W Elblągu przez te lata padło dziesiątki firm, nie mogąc znaleźć swojego miejsca w zmieniającej się rzeczywistości w Polsce i Europie. Rozwijając geodezję, postawiłeś też na poligrafię, drukarnię OPEGIEK, która jest w czołówce drukarni w Polsce. Cieszę się, że mogłem w przeszłości wnieść udział w ich tworzeniu. @SJC.
(2025.10.14)

info

5  
  3
Tak? Szkoda, że w samej drukarni dochodziło do dziwnych praktyk. Koniec pracy na zmianie nocnej, a wymagane było od ludzi, żeby po nocce przychodzili do pracy na popołudnie. Skąd to wiem? Mam swoje źródła i niech wszyscy o tym wiedzą. To nie jest oszczerstwo, a zwykła prawda.
(2025.10.14)
A kogo to skazano za kradzież z PISu? Pełno zarzutów i pomówień w sieci, ale skazańców nie widać. Za to uśmiechnięci kradną dalej, Gawłowski z wyrokiem skazującym zatrudniony przez samorząd w Koszalinie, inni ciągle schowani za immunitetami. Kłamiecie jak zawsze z serduszkami w klapach, co za hipokryzja...
wezmę jacht z KPO (2025.10.14)
Kto bogatemu zabroni - mam tylko nadzieję, że tym razem kupili za swoje, a nie masze.
(2025.10.14)

info

1  
  1
A za dwa lata wrócą do władzy. Krótko trwała euforia. Nawet Prezydenta nie umieliście wybrać. Mobilizacja była tylko po stronie prawej.
(2025.10.14)