UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak? Szkoda, że w samej drukarni dochodziło do dziwnych praktyk. Koniec pracy na zmianie nocnej, a wymagane było od ludzi, żeby po nocce przychodzili do pracy na popołudnie. Skąd to wiem? Mam swoje źródła i niech wszyscy o tym wiedzą. To nie jest oszczerstwo, a zwykła prawda.