UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A za dwa lata wrócą do władzy. Krótko trwała euforia. Nawet Prezydenta nie umieliście wybrać. Mobilizacja była tylko po stronie prawej.
A za dwa lata wrócą do władzy. Krótko trwała euforia. Nawet Prezydenta nie umieliście wybrać. Mobilizacja była tylko po stronie prawej.