UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A za dwa lata wrócą do władzy. Krótko trwała euforia. Nawet Prezydenta nie umieliście wybrać. Mobilizacja była tylko po stronie prawej.


Anuluj