UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Florianie ! Gratuluję konsekwencji w działaniu firmy i jej misji od 1989 r. W Elblągu przez te lata padło dziesiątki firm, nie mogąc znaleźć swojego miejsca w zmieniającej się rzeczywistości w Polsce i Europie. Rozwijając geodezję, postawiłeś też na poligrafię, drukarnię OPEGIEK, która jest w czołówce drukarni w Polsce. Cieszę się, że mogłem w przeszłości wnieść udział w ich tworzeniu. @SJC.