Wybrany wątek opinii
już jedno g.. wno całe lato i wiosnę zatruwa życie mieszkańcom. Drugiej takiej sytuacji chyba w Polsce nie ma w innych miastach.
Ten odważniak nie lata przy chmurach i złej pogodzie co ciekawe.
Do moderacji
Odpowiedz
5
14
@kahatella - Nie mieszkańcom, tylko małej grupie ludzi z natręctwami. Z całą pewnością są takie miasta w Polsce, a nawet jest sporo gdzie natężenie hałasu jest dużo większe niż w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@kahatella - A po co miałby latać przy złej pogodzie? On nie bada zawartości cukru w cukrze...
Do moderacji
Odpowiedz
2
0