Wybrany wątek opinii

już jedno g.. wno całe lato i wiosnę zatruwa życie mieszkańcom. Drugiej takiej sytuacji chyba w Polsce nie ma w innych miastach. Ten odważniak nie lata przy chmurach i złej pogodzie co ciekawe.
kahatella (2025.10.14)
@kahatella - Nie mieszkańcom, tylko małej grupie ludzi z natręctwami. Z całą pewnością są takie miasta w Polsce, a nawet jest sporo gdzie natężenie hałasu jest dużo większe niż w Elblągu.
(2025.10.14)
@kahatella - A po co miałby latać przy złej pogodzie? On nie bada zawartości cukru w cukrze...
Ksiądz Kaszanka (2025.10.14)
Powrót do komentarzy