Wybrany wątek opinii
Duda mówił że dzięki PiS mamy taki dobrobyt że każdy może kupić samolot i niedługo każdy będzie parkował samolot pod blokiem Prorok
Do moderacji
Odpowiedz
26
46
@Kolejny sukces pis - Ty wszedzie widisz PIS. Jakas straszna trauma masz przez ten pis. Byles u lekarza?
Do moderacji
Odpowiedz
33
15
Zapewniam cię, że nie on jeden ma traumę po PiSie. takie skur... synostwo musiało odcisnąć się na ludzkiej psychice.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Niestety po pisie wszyscy mamy dużą traumę i duże długi.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
To wyjestescie tacy silni razem, ze musicie siecl wyplakiwac na forach? Niech qun was uleczy. Taka mam koncepcję
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
A za dwa lata wrócą do władzy. Krótko trwała euforia. Nawet Prezydenta nie umieliście wybrać. Mobilizacja była tylko po stronie prawej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2