UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Florianie ! Gratuluję konsekwencji w działaniu firmy i jej misji od 1989 r. W Elblągu przez te lata padło dziesiątki firm, nie mogąc znaleźć swojego miejsca w zmieniającej się rzeczywistości w Polsce i Europie. Rozwijając geodezję, postawiłeś też na poligrafię, drukarnię OPEGIEK, która jest w czołówce drukarni w Polsce. Cieszę się, że mogłem w przeszłości wnieść udział w ich tworzeniu. @SJC.