Serio PiS nie rządzi dwa w Polsce z czego kilka lat w Elblągu a ten z PiSem wyjeżdżaZmarnowany
Serio PiS nie rządzi dwa w Polsce z czego kilka lat w Elblągu a ten z PiSem wyjeżdża