Wybrany wątek opinii

40 groszy to cena, jaką rolnicy w woj. świętokrzyskim otrzymują na skupie za kilogram papryki. - JestTragedia, większy jest koszt transportu niż ten zarobek - mówi właściciel plantacji papryki z Gałkowic. Mężczyzna ogłosił w internecie tzw. samozbiór. Każdy mógł przyjechać i zebrać tyle warzyw, ile zdoła unieść. Solidurność zaorała polskiPrzemysł teraz czas na wykończenieRolnictwa.
brakSłów (2025.10.05)
@brakSłów - Chłopy dalej popierają tych przez których mają biedę a plują na Unię która ich kSyndtarmi
Spadek po pis (2025.10.06)
@brakSłów - 40gr/kg dostaje rolnik za paprykę która w sklepie kosztuje 15 PLN ? PiS wstał z kolan
Spadek po pis (2025.10.06)
Powrót do komentarzy