Wybrany wątek opinii
40 groszy to cena, jaką rolnicy w woj. świętokrzyskim otrzymują na skupie za kilogram papryki. - JestTragedia, większy jest koszt transportu niż ten zarobek - mówi właściciel plantacji papryki z Gałkowic. Mężczyzna ogłosił w internecie tzw. samozbiór. Każdy mógł przyjechać i zebrać tyle warzyw, ile zdoła unieść. Solidurność zaorała polskiPrzemysł teraz czas na wykończenieRolnictwa.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@brakSłów - Chłopy dalej popierają tych przez których mają biedę a plują na Unię która ich kSyndtarmi
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@brakSłów - 40gr/kg dostaje rolnik za paprykę która w sklepie kosztuje 15 PLN ? PiS wstał z kolan
Do moderacji
Odpowiedz
1
0