Wybrany wątek opinii
do PiS-u z nim...
Do moderacji
Odpowiedz
9
12
Serio PiS nie rządzi dwa w Polsce z czego kilka lat w Elblągu a ten z PiSem wyjeżdża
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Zmarnowany - PiS okradł państwo i odszedł ale się nie rozliczył !
Zawsze będzie wina PiS.....
Do moderacji
Odpowiedz
1
1