Wybrany wątek opinii

do PiS-u z nim...
(2025.10.04)
Serio PiS nie rządzi dwa w Polsce z czego kilka lat w Elblągu a ten z PiSem wyjeżdża
Zmarnowany (2025.10.05)
@Zmarnowany - PiS okradł państwo i odszedł ale się nie rozliczył ! Zawsze będzie wina PiS.....
(2025.10.06)
Powrót do komentarzy