UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

40 groszy to cena, jaką rolnicy w woj. świętokrzyskim otrzymują na skupie za kilogram papryki. - JestTragedia, większy jest koszt transportu niż ten zarobek - mówi właściciel plantacji papryki z Gałkowic. Mężczyzna ogłosił w internecie tzw. samozbiór. Każdy mógł przyjechać i zebrać tyle warzyw, ile zdoła unieść. Solidurność zaorała polskiPrzemysł teraz czas na wykończenieRolnictwa.

brakSłów

Anuluj