UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pismani obiecali fabrykę Izery w 2025 r. Budowę portu w Elblągu ma prowadzić ta sama ekipa budowlana. Cierpliwości. Jak PiS obiecał to na pewno wybuduje
Hipokryci z pis
Pismani obiecali fabrykę Izery w 2025 r. Budowę portu w Elblągu ma prowadzić ta sama ekipa budowlana. Cierpliwości. Jak PiS obiecał to na pewno wybuduje
Hipokryci z pis