UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pismani obiecali fabrykę Izery w 2025 r. Budowę portu w Elblągu ma prowadzić ta sama ekipa budowlana. Cierpliwości. Jak PiS obiecał to na pewno wybuduje

Hipokryci z pis

Anuluj