UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Partia POPiSLDPSLUW... robi co może, by taki kraj jak Polska - wciąż z ambicjami, pracowitymi i pomysłowymi ludźmi głodnymi sukcesu - trzymać w kagańcu pod szklanym sufitem :(. Dopóki ten układ się nie zmieni (my nie zmienimy?) - będzie to trwało. PS. Właśnie "partia rządząca" (akurat Helmut, za raz będzie pewnie pociot Kaczora - i będzie podobnie) przepchnął ustawę "regulującą" rynek KRYPTOWALUT w Polsce (każdy w UE niby musi coś takiego mieć) - ustawa ta - ok 300 (!!!) stron :o gwarantuje, że żadna firma tej branży w Polsce nie powstanie, a reszta będzie musiała uciekać (np. do sąsiadów, Estonii itp. , gdzie taka ustawa to 10 stron, bez większych wymagań i kar (!)) - dynamicznie rozwijający się technologiczny rynek wart miliardy dolarów... - to trochę podobnie jak budowa nieistniejącego portu przez X lat... PS. mam nadzieję, że obecny (p)rezydent PL nie podpisze tej ustawy :o - nie myślałem, że w PL wciąż przechodzą tak chamskie numery jak w latach '90 :o

Wujek_Inwestor

Anuluj