UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Budowy pismanów - Ale elektrownię w Ostrołęce wybudowali.... prawie no i nasz super prom, stępka była przecież. A do rozbudowanego portu kajaki przywoziłyby towary.


Anuluj