UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czy - Pis obiecał Port po czyn niewydarzony para-poseł Śliwka chciał przejąć pakiet kontrolny i poobsadzać paru kolesi na stołeczkach za kasę którą śp. Jerzy Wilk obiecał w ramach budowy przekopu. Taka to cwana gapa z Pasłęka się nam trafiła.... Port ma być portem kabotażowym a co do reszty Twoich dywagacji to fakt - czub z Ciebie niezgorszy. Prawda jest taka że celem budowy portu był tani transport gabarytów i turbin z Odlewni Zamechu, ,, ,a tu psikus GE zamyka odlewnie, ,, ,No cóż czyżby po to żeby się jej praca opłacała trzeba zrobić POLEXIT ? Zdaniem Brauna tak, ... moim też. Tylko czy nie jest już po temacie ???
MariuszLewandowski-Fc