A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oby gościa znaleźli.... tego seniora załatwił już chyba na całe życie :( - jeśli z tego jako-tako wyjdzie :o - jak sądzę, pewnie większość piszących tu bezkonstruktywne dyrdymały nie chciałaby, aby to był akurat ich członek rodziny - jak to ciężko sobie wyobrazić (?), "empatia", kurde.
Patola na rowerach i hulajnogach
Podaję dane lokalizacyjne. Wypadek miał miejsce 29.09.2025 (poniedziałek) o godzinie 11:49 w tym miejscu. Poszkodowany leży na IOMie i nie rokuje. Ul Gdyńska 51,82-300 Elbląg. Na przystanku autobusowym tuż przy wejściu o przychodzi.
@katon - Podaję dane lokalizacyjne. Wypadek miał miejsce 29.09.2025 (poniedziałek) o godzinie 11:49 w tym miejscu. Poszkodowany leży na IOMie i nie rokuje. Ul Gdyńska 51,82-300 Elbląg. Na przystanku autobusowym tuż przy wejściu o przychodzi.
@#pacjet - Podaję dane lokalizacyjne. Wypadek miał miejsce 29.09.2025 (poniedziałek) o godzinie 11:49 w tym miejscu. Poszkodowany leży na IOMie i nie rokuje. Ul Gdyńska 51,82-300 Elbląg. Na przystanku autobusowym tuż przy wejściu o przychodzi.
@reeety - Godzina zdarzenia to 11:49 poniedziałek 29 09 2025
@Posterunkowy.. - Godzina zdarzenia to 11:49 poniedziałek 29 09 2025
@genaralicja rowerowa - Bardzo ciekawe... Bardzo dużo jeżdżę rowerem po Elblągu, ścieżki uważam za bardzo dobre i jakoś nigdy ani ja na nikogo nie wjechałem, ani nikt we mnie. Może twoje umiejętności nie wystarczą do tego żeby wsiadać na rower.