Wybrany wątek opinii
zapomnieli tylko napisać GDZIE zdarzenie miało miejsce, taki drobiazg
Do moderacji
Odpowiedz
6
19
@katon - Czytanie ze zrozumieniem nie boli; )
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
@katon - Niepodległości.. jest jak wół napisane, cały czas jest napisane... w pierwszym artykule też było... trzeba czytać wszystko z uwagą
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@katon - Podaję dane lokalizacyjne. Wypadek miał miejsce 29.09.2025 (poniedziałek) o godzinie 11:49 w tym miejscu. Poszkodowany leży na IOMie i nie rokuje. Ul Gdyńska 51,82-300 Elbląg. Na przystanku autobusowym tuż przy wejściu o przychodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@#pacjet - Podaję dane lokalizacyjne. Wypadek miał miejsce 29.09.2025 (poniedziałek) o godzinie 11:49 w tym miejscu. Poszkodowany leży na IOMie i nie rokuje. Ul Gdyńska 51,82-300 Elbląg. Na przystanku autobusowym tuż przy wejściu o przychodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0