Wybrany wątek opinii

zapomnieli tylko napisać GDZIE zdarzenie miało miejsce, taki drobiazg
katon (2025.10.03)
@katon - Czytanie ze zrozumieniem nie boli; )
#pacjet (2025.10.03)
@katon - Niepodległości.. jest jak wół napisane, cały czas jest napisane... w pierwszym artykule też było... trzeba czytać wszystko z uwagą
(2025.10.03)
@katon - Podaję dane lokalizacyjne. Wypadek miał miejsce 29.09.2025 (poniedziałek) o godzinie 11:49 w tym miejscu. Poszkodowany leży na IOMie i nie rokuje. Ul Gdyńska 51,82-300 Elbląg. Na przystanku autobusowym tuż przy wejściu o przychodzi.
Członek rodziny (2025.10.06)
@#pacjet - Podaję dane lokalizacyjne. Wypadek miał miejsce 29.09.2025 (poniedziałek) o godzinie 11:49 w tym miejscu. Poszkodowany leży na IOMie i nie rokuje. Ul Gdyńska 51,82-300 Elbląg. Na przystanku autobusowym tuż przy wejściu o przychodzi.
Członek rodziny (2025.10.06)
Powrót do komentarzy