UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest jeden problem piesi nie przestrzegają przepisów i chodzą po drogach rowerowych co jest nie do pomyślenia np w Gdańsku tam droga rowerowa jest dla rowerzystów


Anuluj