43
01.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Czy jak deszcz przestaje pada - A co to za minusowy lajk. Czyżby pan kierownik z EPIWIK?!
(2025.10.01)
12 mln złotych na propagandę bezpieczeństwa Elblążan ?... na propagandzie nie można oszczędzać.
(2025.10.01)

info

5  
  4
@Shal0m - Zgadzam się. Polska jest pod okupacją
Kolonia watykańska (2025.10.02)
W Elblągu od lat śmierdzi zimową porą. Prezes pozwolił swoim palić czym popadnie. Można truć sąsiadów
45 tys zgonów rocznie (2025.10.02)
Polacy dziękują pisowcom za blokady
Jak k.. bogu... (2025.10.02)

info

1  
  2
Pieniądze należy poki co przeznaczyć na inwestycje, aby były miejsca praca i oby wieczorami miasto odżyło a nie zamierało snem starca oraz na fatalną służbę zdrowia i te fatalnie działające szpitale ! I poki co jesteśmy w konflikcie z Rosją, a nie w stanie wojny I dlugo jeszcze wojny nie będzie!
(2025.10.02)

info

5  
  3
Baraki im postawić y
(2025.10.02)

info

0  
  1
Obudź się albo ucieknij z wariatkowa. Polska rozwija się wielokrotnie szybciej niż kiedykolwiek w swojej historii. Drożyzna istnieje głównie w pustych głowach, tych, co dwa miesiące po wyborach nie mogli oderwać się od koryta, i tych, co chcą zajęcia nas przez Rosję - bo tam jest kultura, która im się podoba. Zarobki z 20 dolarów na miesiąc skoczyły do 2000.czyli 100 razy. A podstawowe produkty żywnościowe kosztują tyle co 30 lat temu. Mięso po 8 zł, chleb po 3,prąd może dwa razy droższy, niż 30 lat temu. Paliwa na podobnym poziomie od dziesięcioleci. Rzeczywiście, fachowiec pracował kiedyś za 20 zł/h, dziś wielu chce 150.No i produkty polskiego rolnictwa drogie. Ale importowane z dalekiej zagranicy będą tańsze. Żyjemy w niebie, a narzekamy, ja gdybyśmy byli w Północnej Korei. Niestety, tak jak w okresie rozbiorów, sami zniszczymy swoje państwo. Bo musimy zawsze mieć wroga. Po rozbiorach nawet trzech.
entuzjasta (2025.10.02)
Obudź się. Te zakupy to nie z Funduszu Sprawiedliwości. Graj lepiej w "pomidora"
entuzjasta (2025.10.02)
Magazyn- hala na powietrzu i jeden dron SHAHED lub celowy pożar i po zapasach przeciwpowodziowo-wojennych. Zobacznie jak takie magazyny wojskowe z umundurowaniem i wyżywieniem wyglądają na Kwiatkowskiego i się uczcie.
Real (2025.10.02)

info

0  
  1