A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Shal0m - Tak mamy schrony, Missan, wykupił dla elblążan abonamenty noclegowe w sztolniach Gór Sowich koło Walimia - Kompleks "RIESE".
Niech Nasz Elbląski Decydent wykupi elblążanom, abonamenty noclegowe w w Górach Sowich koło Walimia- Kompleks SIESE
A to już Boenig cysterna nie lata w obszarze między innymi i Elbląga. Jakoś ten kit o tym samolocie zniknął z łamów. Po prostu może w dobrej wierze ujawniono tajemnicę wojskową. Ten Boenig to jest samolot rozpoznania elektronicznego, a nie żadna cysterna. Zwyczajnie dokonywał on rozpoznania, co potwierdza, że zarówno NATO jak i każde z państw członkowskich samodzielnie prowadzą takie działnia wobec Rosji i Białorusi. A potem zdziwko, że tamci czynią to samo.