UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu od lat śmierdzi zimową porą. Prezes pozwolił swoim palić czym popadnie. Można truć sąsiadów

45 tys zgonów rocznie

Anuluj