UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu od lat śmierdzi zimową porą. Prezes pozwolił swoim palić czym popadnie. Można truć sąsiadów
45 tys zgonów rocznie
W Elblągu od lat śmierdzi zimową porą. Prezes pozwolił swoim palić czym popadnie. Można truć sąsiadów
45 tys zgonów rocznie