UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pieniądze należy poki co przeznaczyć na inwestycje, aby były miejsca praca i oby wieczorami miasto odżyło a nie zamierało snem starca oraz na fatalną służbę zdrowia i te fatalnie działające szpitale ! I poki co jesteśmy w konflikcie z Rosją, a nie w stanie wojny I dlugo jeszcze wojny nie będzie!