Wybrany wątek opinii
Trzeba zawiązać współpracę z całym województwem i zawalczyć o modernizację linii kolejowej, na której kiedyś z powodzeniem funkcjonowało połączenie Berlin - Ełk; przez Elbląg, Olsztyn, Mrągowo i Mikołajki. Wówczas Elbląg wpiąłby się automatycznie do trasy Rail Baltica. Ale trzeba wymienić przede wszystkim rządzących, którzy oficjalnie powiedzą, że bez współpracy z Olsztynem, to Elbląg sobie może. I czas na zawsze skończyć te niby animozje z Olsztynem pod publiczkę, ku uciesze gawiedzi. Bo i tak ci u władzy się z nimi doskonale dogadują. Wszak stołki i kasa łączą najbardziej. Przy okazji wyremontowany zostałby odcinek z Elbląga do Malborka i byłoby o wiele szybciej dojechać do Trójmiasta.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
@Czas na zmianę - Tory na wschod sa i zapotrzebowanie takie sobie. Zdecydowanie wiekszy ruch byłby na nowych torach do Gdańska, ale jak ktoś napisał, na tej inwestycji zalezy głównie Elblągowi wiec szanse są małe, za małym miastem jesteśmy.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Czas na zmianę - Pewnie uważasz, że jak zmiana to oczywiście na Konferencję. Już widzę te zmiany w służbie zdrowia, oświacie, szkolnictwie wyższym i pomocy społecznej. Za wszystko będziemy płacić.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Czas na zmianę to nie czas na zmianę ekipy rządzącej ale zmianę systemu kupowania wyborców za srebrniki w postaci 13
Do moderacji
Odpowiedz
3
1