Że też jeszcze ktoś w te bzdury wierzy na tyle mocno, żeby tu w ogóle komentować temat.KibiczProstej
Że też jeszcze ktoś w te bzdury wierzy na tyle mocno, żeby tu w ogóle komentować temat.