UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko się nie zdziw jak za 10 lat S7 się całkowicie zakorkuje, wtedy będzie olaboga, co tu zrobić, najlepiej ze dwadzieścia pasów dobudować za 10 miliardów.
Tylko się nie zdziw jak za 10 lat S7 się całkowicie zakorkuje, wtedy będzie olaboga, co tu zrobić, najlepiej ze dwadzieścia pasów dobudować za 10 miliardów.