UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@PiSPo jedno zło. - A jaki to jest polski rząd? Ta linia nie ma prawa bytu, z NDG do Gdańska lub Elbląga jest zaledwie pół godziny drogi samochodem. Co trzecie gospodarstwo domowe ma samochód. Zamiast o durnym topieniu pieniędzy w taką inwestycję, może nareszcie porozmawiamy o dokończeniu przekopu Mierzei, tak jak być powinno.


Anuluj