UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jawamwojtaniewybierałem - Katakan i vatowiecki już wiozą zielona falę pisowską Izerą. Tylko stanęli w Ostrołęce się doładować w pisowskie elektrowni

Elbląg nie chce pisowskich

Anuluj