UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jawamwojtaniewybierałem - Katakan i vatowiecki już wiozą zielona falę pisowską Izerą. Tylko stanęli w Ostrołęce się doładować w pisowskie elektrowni
Elbląg nie chce pisowskich
@Jawamwojtaniewybierałem - Katakan i vatowiecki już wiozą zielona falę pisowską Izerą. Tylko stanęli w Ostrołęce się doładować w pisowskie elektrowni
Elbląg nie chce pisowskich