Wybrany wątek opinii

Co z zieloną falą obiecaną przez lejtura 15 Lat temu? Co z miejskim portem obiecanym przez motorówkę i nakrętkę dwa lata temu?
Jawamwojtaniewybierałem (2025.09.29)
@Jawamwojtaniewybierałem - Katakan i vatowiecki już wiozą zielona falę pisowską Izerą. Tylko stanęli w Ostrołęce się doładować w pisowskie elektrowni
Elbląg nie chce pisowskich (2025.09.29)
@Jawamwojtaniewybierałem - Cóż mostkiem elewów za którym ten płaczek tak tęskni prawda towarzyszu wet?
(2025.09.29)
Powrót do komentarzy