UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Alez cenzura na tym POrtelu o 60% okrolili moj komentarz. Cała ta ulicy to symbol niekompetencji,niegospodarnosci towarzyszy z PO,PSL,lEWICA kwww. N zalaczonym zdjeciu widac zdezelowany srodek transportu z lat 70 jak i siedzibe tuby propagandowej jak i cenzorskiej. Po przeciwnej stronie budynek z deskami w witrynach, a cała ulica to pasaz gdzie w witrynach widnieja tylko szyldy,sprzedam wynajme. Ulica przypomina ulice rodem z Miasta Prypec. Dalej glosujcie na PO,PSL,lewica a pozniej zdziwienie jak w kraju jest zle.

Jawamwójtaniewybierałem