UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Pisflacja tak wygląda - Coraz więcej placi się za smieci a sami musimy wozić tekstylia ale ie każdy ma samocod worek z tekstyliamji w tramwaj albo taryfa i za co płacimy czy nie można dać kontenera na tekstylia tylko trzeba jeździ na drugi koniec miasta i że 2km iść zeby oddać