UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nareszcie wszyscy kombinatorzy i cwaniacy zapłacą uczciwe pieniądze i przestaną kombinować ( kasują inwestora za odpady a do zuo najchętniej by oddali za darmo zarówno firmy transportowe jak i drobni prywaciarze)
grześ z elbląga