UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nareszcie wszyscy kombinatorzy i cwaniacy zapłacą uczciwe pieniądze i przestaną kombinować ( kasują inwestora za odpady a do zuo najchętniej by oddali za darmo zarówno firmy transportowe jak i drobni prywaciarze)

grześ z elbląga

Anuluj