UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nareszcie wszyscy kombinatorzy i cwaniacy zapłacą uczciwe pieniądze i przestaną kombinować ( kasują inwestora za odpady a do zuo najchętniej by oddali za darmo zarówno firmy transportowe jak i drobni prywaciarze)

grześ z elbląga