UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na całe szczęście ty nie masz szans żeby tam zamieszkać, nawet nie chcesz! Także to jest juz mamy wyjaśnione! Nie ma jasnym badań, które mówią o tym, ze mieszkanie w pobliżu linii jest szkodliwe, wszystkie odległości są zachowane. Obok ludzie mieszkają ponad 10 lat i jeszcze nikomu wifi nie padło, telewizory działają jak działały.
Marunia