UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
te mieszkania wybudował prywatny inwestor i musi na nich zarabiać, z miastem to tylko tyle wspólnego jak system dopłat dla biednych, ale tam tacy nie zamieszkają bo ich nie będzie stać, myślę że za mieszkanie 3 pokojowe 3500 zł miesięcznie z opłatami wyjdzie, no ale to mieszkania dla małżeństwa z 2 dzieci to już jest 1600 z plusów, jeżeli dwoje pracują to będzie chyba ich stać
olewnik