UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak wynajmiesz mieszkanie prywatnie to może nie masz dopłaty 250zł, a może nawet 950zł, ale nie musisz się zwierzać co roku czy nie zarabiasz za mało, a może zarabiasz aktualnie za dużo, kombinujesz czy warto wziąć nadgodziny, bo jak MOPS wyliczy, że dochód za wysoki to każą się wyprowadzać, płacisz i mieszkasz, a czy w trakcie zmieniasz pracę, czy pieniądze na czynsz masz od babci, czy masz dodatkowe zlecenie/nadgodziny, z tego nikt ciebie rozliczać nie będzie, płacisz i mieszkasz, a poza tym to właściciel mieszkania daje ci pralkę, lodówkę, zmywarkę, nawet tv, a jak się zepsują to prosisz by kupił nowe, a jak nie to zmieniasz za miesiąc mieszkanko na inne, gdzie to wszystko już jest, to jest wolność od kredytu, biurokracji, zniewolenia i tego całego syfu
lokator na etacie