UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mają przynajmniej spokój a na skrzyżowanie Piłsudskiego z Legionów czekając na zielone światło z Królewiecką wjazd jest zabroniony jeżeli nie ma możliwości opuszczenia tego skrzyżowania przypominam wszystkim otumanionym.
Malwinka.