UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mają przynajmniej spokój a na skrzyżowanie Piłsudskiego z Legionów czekając na zielone światło z Królewiecką wjazd jest zabroniony jeżeli nie ma możliwości opuszczenia tego skrzyżowania przypominam wszystkim otumanionym.

Malwinka.

Anuluj