UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mają przynajmniej spokój a na skrzyżowanie Piłsudskiego z Legionów czekając na zielone światło z Królewiecką wjazd jest zabroniony jeżeli nie ma możliwości opuszczenia tego skrzyżowania przypominam wszystkim otumanionym.

Malwinka.