UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zrobią im ulicę to będa mieli dopiero KONGO pod domami, wszyscy będą tamtędy wtedy omijać korki i światła, zrobią sobie syf na własne życzenie
M&B
Zrobią im ulicę to będa mieli dopiero KONGO pod domami, wszyscy będą tamtędy wtedy omijać korki i światła, zrobią sobie syf na własne życzenie
M&B