UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrobią im ulicę to będa mieli dopiero KONGO pod domami, wszyscy będą tamtędy wtedy omijać korki i światła, zrobią sobie syf na własne życzenie

M&B

Anuluj