UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież pieniądze rządu do samorządu miały płynąć szerokim strumieniem... i gdzie łone som w Zakopanem ? Już tyle czasu minęło PO wyborach a pieniędzy zero dosłownie 0.
Przecież pieniądze rządu do samorządu miały płynąć szerokim strumieniem... i gdzie łone som w Zakopanem ? Już tyle czasu minęło PO wyborach a pieniędzy zero dosłownie 0.