UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież pieniądze rządu do samorządu miały płynąć szerokim strumieniem... i gdzie łone som w Zakopanem ? Już tyle czasu minęło PO wyborach a pieniędzy zero dosłownie 0.


Anuluj