26
11.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Taka prawda - Ryzyko zgonu na porodówce?? Jak ktoś ma się nie zdecydować na dziecko z powodu takich obaw, to idzie na planowana cc.
2 sn (2025.09.11)
Po co gadać głupoty że Pis czy PO, że strach na porodówce wszyscy dobrze wiemy że mamy wygodne młode pokolenie któremu wszystko się należy ale oni nic nie muszą nie mówię oczywiście że wszyscy ale niestety dużo jest takich ludzi którzy mówią po co dzieci przecież to obowiązek dobrze że ich rodzice tak nie myśleli. Sami wychowaliśmy takie pokolenie z pozdrowieniami
Gosia777 (2025.09.11)

info

17  
  4
To sukces życia w wirtualnym świecie, być wiecznie młodym, pięknym i bogatym i bez balastu w postaci dzieci ! Tak dobrobyt i brak wartości, brak emocjonalności, spędzanie czasu w pracy na "karierze" lub w jej poszukiwaniu czyni pustkę życiową, samotność, a na końcu depresję! Nic nie zmieni tego ze czlowiek to istota stadna więc życiu na picu szybko się kończy i pozostaje pustkę i samotność bo ludzi nic nie łączy oprocz samochodu i konta w banku
(2025.09.11)

info

11  
  2
nie ma dzieci to nie ma też żłobków, w ciągu kilku lat do likwidacji pójdą masowo przedszkola i szkoły podstawowe, a potem średnie
(2025.09.11)

info

7  
  0
Tylko weź pod uwagę że w słusznie minionej epoce rodzina potrafiła utrzymać się z jednej pensji, nie było szału bo też nie było towarów ale z jednej pensji dało się wyżyć. Dziś z pensji ledwo opłacisz mieszkanie z drugiej kupisz jedzenie i w zasadzie kończy ci się pieniądz i liczysz żeby starczyło do kolejnej wypłaty. Taki stan bardzo "zachęca" do posiadania dzieci. Dodatkowo dzisiejsza młodzież zachowuje się i jest traktowana jak dzieci w podstawówce, ograniczono im odpowiedzialność, stres życia do minimum, ich życie organizują i opłacają rodzice. Z takim podejściem nie ma co liczyć, że wyrosną z nich samodzielni odpowiedzialni ludzie, zdolni do założenia rodziny.
jaśnieja (2025.09.11)
Brak sensu, już o tym pisałam.
(2025.09.11)
W przedszkolach mniejsza liczebność dzieci w grupach to powinien być standard. Nie więcej niz 20. Choć przy obecnych realiach i trudnościach emocjonalnych dzieci to nawet i mniejsze.
Jaą (2025.09.11)

info

3  
  0
Za to są i będą coraz większe kolejki w DPS-ach....
(2025.09.11)

info

3  
  0
Czyli 800+ działa. Biorcy wolą popić niż mieć więcej dzieci. Brawo Socjalistyczna Prawica
(2025.09.11)

info

3  
  3
@Mex. - a ci co nie biorą i uczciwie pracują za to wszystko płacą - Dzięki PIS
(2025.09.11)