UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po co gadać głupoty że Pis czy PO, że strach na porodówce wszyscy dobrze wiemy że mamy wygodne młode pokolenie któremu wszystko się należy ale oni nic nie muszą nie mówię oczywiście że wszyscy ale niestety dużo jest takich ludzi którzy mówią po co dzieci przecież to obowiązek dobrze że ich rodzice tak nie myśleli. Sami wychowaliśmy takie pokolenie z pozdrowieniami
Gosia777