UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W przedszkolach mniejsza liczebność dzieci w grupach to powinien być standard. Nie więcej niz 20. Choć przy obecnych realiach i trudnościach emocjonalnych dzieci to nawet i mniejsze.
Jaą
W przedszkolach mniejsza liczebność dzieci w grupach to powinien być standard. Nie więcej niz 20. Choć przy obecnych realiach i trudnościach emocjonalnych dzieci to nawet i mniejsze.
Jaą