UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W przedszkolach mniejsza liczebność dzieci w grupach to powinien być standard. Nie więcej niz 20. Choć przy obecnych realiach i trudnościach emocjonalnych dzieci to nawet i mniejsze.

Jaą

Anuluj