UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko weź pod uwagę że w słusznie minionej epoce rodzina potrafiła utrzymać się z jednej pensji, nie było szału bo też nie było towarów ale z jednej pensji dało się wyżyć. Dziś z pensji ledwo opłacisz mieszkanie z drugiej kupisz jedzenie i w zasadzie kończy ci się pieniądz i liczysz żeby starczyło do kolejnej wypłaty. Taki stan bardzo "zachęca" do posiadania dzieci. Dodatkowo dzisiejsza młodzież zachowuje się i jest traktowana jak dzieci w podstawówce, ograniczono im odpowiedzialność, stres życia do minimum, ich życie organizują i opłacają rodzice. Z takim podejściem nie ma co liczyć, że wyrosną z nich samodzielni odpowiedzialni ludzie, zdolni do założenia rodziny.

jaśnieja

Anuluj