Wybrany wątek opinii
Gdzie są dopłaty to zawsze jest wałek. Państwo dopłaca 1500zł i nagle żłobki podrożały i 1500 nie wystarczy. To jak wcześniej funkcjonowały za o wiele mniej pieniędzy?
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@Mex. - a ci co nie biorą i uczciwie pracują za to wszystko płacą - Dzięki PIS
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Czytaj ze zrozumieniem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0