Wybrany wątek opinii

Gdzie są dopłaty to zawsze jest wałek. Państwo dopłaca 1500zł i nagle żłobki podrożały i 1500 nie wystarczy. To jak wcześniej funkcjonowały za o wiele mniej pieniędzy?
Mex. (2025.09.11)
@Mex. - a ci co nie biorą i uczciwie pracują za to wszystko płacą - Dzięki PIS
(2025.09.11)
Czytaj ze zrozumieniem.
Mex. (2025.09.12)
Powrót do komentarzy