26
11.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@jaPolak - raczej rosjanin
(2025.09.11)
Tylko wtedy była nadzieją na lepsze. Teraz jest tylko gorzej i gorzej
(2025.09.11)
" Minęły już czasy, gdy rodzice musieli czekać na przyjęcie swojego dziecka do publicznej placówki. " bo minęły czasy, gdy się rodziło dużo dzieci. Demografi nie oszukamy.
Amen . (2025.09.11)

info

3  
  0
Nie chętnie z tymi samolubami się zgadzam, nie wszystkich to dotyczy ale jak widać znacznej ilości osób :) ale jakby mieli dawać mieszkania dla rodzin które chcą mieć dzieci to by ich społeczeństwo zjadło :/ Więc zaraz Polaków nie będzie
(2025.09.12)
Czytaj ze zrozumieniem.
Mex. (2025.09.12)
To cud się jakiś stał, bo prywatne placówki są pełne, a do publicznych jeszcze w zeszłym roku czekało się nawet ponad rok.
Jerzyna (2025.09.14)

info

0  
  0