A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@jaPolak - raczej rosjanin
Tylko wtedy była nadzieją na lepsze. Teraz jest tylko gorzej i gorzej
" Minęły już czasy, gdy rodzice musieli czekać na przyjęcie swojego dziecka do publicznej placówki. " bo minęły czasy, gdy się rodziło dużo dzieci. Demografi nie oszukamy.
Nie chętnie z tymi samolubami się zgadzam, nie wszystkich to dotyczy ale jak widać znacznej ilości osób :) ale jakby mieli dawać mieszkania dla rodzin które chcą mieć dzieci to by ich społeczeństwo zjadło :/ Więc zaraz Polaków nie będzie
Czytaj ze zrozumieniem.
To cud się jakiś stał, bo prywatne placówki są pełne, a do publicznych jeszcze w zeszłym roku czekało się nawet ponad rok.