87
04.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Sandra", to było kultowe miejsce, nawet jeśli ktoś tam nie zachodził, to wszyscy wiedzieli w czym rzecz. Nie było drugiego takiego miejsca. Moim zdaniem najstarsze miejsce spotkań elblążan to "ASTORIA" !! Żaden klub nie pobije słynnej ASTORII, jeśli chodzi o istnienie w Elblągu.
Samael (2025.09.05)

info

4  
  2
A nie przeniosły się dziewczyny do właścicielki, która ma duży dom?
en1 (2025.09.05)

info

2  
  0
@phihihi - Może to być dla Ciebie nie pojęte, ale 20 pare lat temu młodzi chodzili tam na.. frytki, piwo i pizzę, W tamtych czasach kebabów nie było, a jak podczas imprezowania głód do d.. zajrzał, to to było jedyne miejsce, gdzie można było dostać żarcie i piwo po 3:00 nad ranem.
KapitanSzyderca (2025.09.05)
ze mezczyzni w elblagu placza za burdelem to jest niesmieszny zart xd
szonpatrol (2025.09.05)

info

1  
  3
Robić z tego artykuł na Portelu to jest dopiero upadek i nowa epoka. Szkoda komentować.
(2025.09.05)

info

5  
  4
@KapitanSzyderca - I ty prawak z PiSu tam się stołowałeś i poiłeś. Jaka partia taki lokal.
(2025.09.05)
Ostry często wspominał ten lokal i dowcipy opowiadał.
(2025.09.05)

info

1  
  0
Teraz to mnie bardzo obraziłeś.
KapitanSzyderca (2025.09.05)
Już po Elblągu, nie dość że nie ma gdzie dobrze zjeść to i ogórka zakisić, nawet kur... z głodu wymarły, a nie jeden premie świąteczna zostawił o której żona nie wiedziała hihihi
Coraz gorzej (2025.09.06)

info

4  
  0
tym zarządzał nasz pan prezydent
(2025.09.06)