UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Sandra", to było kultowe miejsce, nawet jeśli ktoś tam nie zachodził, to wszyscy wiedzieli w czym rzecz. Nie było drugiego takiego miejsca. Moim zdaniem najstarsze miejsce spotkań elblążan to "ASTORIA" !! Żaden klub nie pobije słynnej ASTORII, jeśli chodzi o istnienie w Elblągu.

Samael