UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Sandra", to było kultowe miejsce, nawet jeśli ktoś tam nie zachodził, to wszyscy wiedzieli w czym rzecz. Nie było drugiego takiego miejsca. Moim zdaniem najstarsze miejsce spotkań elblążan to "ASTORIA" !! Żaden klub nie pobije słynnej ASTORII, jeśli chodzi o istnienie w Elblągu.
Samael