A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@zainteresowany1236 - Na wyspę spichrzów
@zainteresowany1236 - Przenieśli się na zrewitalizowaną wyspę spichrzów. Takie instytucje przy portach to tradycja! Elbląg miasto portowe Hanza Stad zobowiązuje.
.
@??? - Tak łatwo przykleić łatkę na podstawie wyglądu... i jeszcze pewnie ze złudnym poczuciem że zrobiłeś coś dobrego
3 lata tam pracowałam, do czasu zajścia w ciążę, mam ogromny sentyment do tego miejsca. Po odejściu otrzymałam wsparcie od załogi i nadal utrzymujemy kontakt. Pozdrawiam Gosia
Sandra zamknięta. Y Club zamknięty. Epoka ma wejście za darmo dla wszystkich a o tak przychodzi 5 osób na krzyż w wieku 50+. Po prostu czasy się zmieniają.
Jak by ktoś chciał się ze mną skontaktować to numer dostępny u Pana redaktora.
@Gośka z Jaru - A jak na imię ma dziecko? SANDRA czy AleK SANDER...
To jest upadek dziennikarstwa. Sorry ale poważne tematy blokujecie a tutaj sobie klikalność budujecie jakby miasto potrzebowało tego gniota. Trójmiejskie portale co najwyżej piszą o takich przybytkach w rubryce kryminalne. A tu hihihi hahaha. Zróbmy cały segment publikacji. Na Kmicica był taki lokal. Na Legionów też słynny dom uciech. Taksówkarze to kopalnia wiedzy to wiedzą, że kiedy Elbląg był potęgą stolarstwa to szeregowy stolarz zarabiał w tydzień tyle co inni w miesiąc. Gdzie wydawał tygodniówki właśnie u Ireny, u Krystyny, u Kazika. A domów publicznych na terenie całego miasta było z 10.
Dla mnie to jest dno. Biznes zrobił właściciel willi, który po latach odetnie łatkę agentury. Tylko po co komu opis tego grajdoła.
Jak bardzo trzeba było być zdesperowanym by tam wejść? Jeśli jednak już ktoś ptaka zanurzył to później musiał go szorować Domestosem